PROGRAM DLA KONSTRUKTORA – KRYTERIA WYBORU

Codzienna praca konstruktora jest pełna wyzwań, wymaga ciągłego skupienia, a także ogromnej wiedzy i doświadczenia. Dobry program do konstrukcji musi być przedłużeniem ręki konstruktora, a mianowicie w sposób intuicyjny odpowiadać na jego wymagania techniczne i kreatywne. Bez solidnych i profesjonalnie wykonanych konstrukcji żaden budynek użytkowy, żaden inny obiekt architektoniczny nie miałby szansy na bycie trwałym i niezawodnym.

Jaki jest polecany program do konstrukcji?

Producenci oprogramowania, za pomocą którego można tworzyć zaawansowane projekty starają się sprostać potrzebom, jakie niesie za sobą dynamicznie zmieniający się świat, a także coraz większe wymagania klientów i tym samym rosnące potrzeby konstruktorów.

Program Allplan Engineering to rozwiązanie dedykowane konstruktorom, którzy w codziennej pracy zajmują się projektowaniem konstrukcji żelbetowych. Program ten cieszy się coraz większą popularnością wśród stale powiększającego się grona użytkowników głównie dlatego, że z jego pomocą można bardzo optymalnie wykorzystać technologię BIM i przenieść ją na grunt wykonywania własnych realizacji i projektów.

Modelowanie informacji o budynku i tworzenie jego cyfrowego zapisu na wszystkich etapach realizacji to bardzo duże ułatwienie, dzięki któremu projekty mogą powstawać jeszcze szybciej i sprawniej niż miało to miejsce do tej pory. Program Allplan Engineering https://allbim.pl/ zapewnia konstruktorom liczne narzędzia i udogodnienia, które dedykowane są tylko dla nich i tym samym w połączeniu z optymalnym wykorzystaniem BIM staje się najczęstszym wyborem wśród konstruktorów.

Niezwykle atrakcyjną funkcją jest możliwość pracy na modelach 2D i 3D, gdzie będą się one wzajemnie przenikały, a modele 2D nie są uważane jako wersja finalna, czy też przestarzała forma projektowania, a jako baza wyjściowa do dalszych działań i przemian, dzięki czemu możliwie jest osiągnięcie wymiernych efektów przy standardowym nakładzie czasu i pracy.