USG ciąży Bemowo

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety. Każda mama już od pierwszych dni troszczy się o zdrowie maluszka; zastanawia nad imionami; wyobraża pierwsze wspólne chwile. Dlatego tak ważnym jest wybranie odpowiedniego gabinetu do badań ultrasonograficznych. Gabinet USG na Bemowie jest miejscem, gdzie przyszła mama może liczyć na wysokiej jakości obsługę i pełne wsparcie.

USG jest obowiązkowym i kluczowym badaniem w ciąży: pozwala na kontrolę właściwego rozwoju dziecka, poznanie wieku ciąży czy ocenę budowy anatomicznej płodu. Dzięki regularnym badaniom ciąża staje się okresem radosnego oczekiwania, a nie nerwowych przygotowań. Nasz gabinet znajduje się na Bemowie, jednej z dzielnic Warszawy. Lokalizacja pozwala nam na zatrudnianie najlepszych w kraju specjalistów i dostęp do wysokiej jakości, specjalistycznego sprzętu.

Naszą misją jest troska o komfort i spokój przyszłych rodziców. Pozwól, że będziemy towarzyszyć Ci gdy pierwszy raz usłyszysz bijące serduszko swojego dziecka czy gdy dowiesz się czy nosisz pod sercem synka czy córeczkę (a może oboje?). Przekonajmy się razem, zapraszamy! http://sierant-gabinety.pl/